Logo Mepla

Společnost Mepla s.r.o. se představuje

Společnost Mepla s.r.o. nabízí PVC, PE a PP desky a tyče v uživatelské kvalitě ze skladových zásob nebo z výroby. Společnost Mepla s.r.o. nabízí kompletní program plastových polotovarů z PA6, POM, PC, PMMA, PTFE, PVDF, ABS, PET, PEEK. Zjistěte víc!

Prodejní tým Mepla s.r.o.

Vítáme Vás

Dovolte nám představit internetové stránky naší firmy. Doufáme, že Vám usnadní orientaci. Rádi Vám telefonicky nebo osobně poradíme.

Kvalita námi dodávaných výrobků je pro nás velmi důležitá, rovněž tak služby a vysoká spolehlivost pro klienty. Těšíme se na dobrou a důvěryplnou spolupráci!
Váš prodejní tým Mepla s.r.o.

Kvalita

Kvalitu desek neustále inovujeme a přizpůsobujeme různým požadavkům. Zjistěte víc!

Katalog Mepla

Stáhnout katalog plastových výrobků jako PDF

 

 

Logistika & servis

Sklady v Německu a v České republice umožňují krátkou dodací lhůtu skladových artiklů v souladu s Vámi požadovaným termínem. Zjistěte víc!

  

Projekt FVE Mepla Mělník
 

MEDUR je tvrdé PVC (PVC-U), které je bez obsahu olova, kadmia, freonů, silikonu, PCB, bisfenolu A, změkčovadel a těžkých kovů. Je vhodný pro konstrukce chemických přístrojů a nádob, galvanotechniku, konstrukce skříňových rozvaděčů a mnoho dalších odvětví.

MEPOLEN je tepelně stabilní polypropylen (PP). Je k dostání v různých provedeních, např. homopolymer, nehořlavý nebo kopolymer, má mnohostranné možnosti využití, zejména pro konstrukce chemických přístrojů a nádob, ventilační, lékařskou techniku a techniku čistých prostor.

MELEN je polyetylen o vysoké hustotě (známý také jako PE-HD nebo PE300). Tento materiál se snadno zpracovává a lze jej využít pro spoustu aplikací, zejména pro konstrukce chemických přístrojů a nádob.


Náš závod v Mělníku

Náš závod MEPLA se nachází v Mělníku, v bezprostřední blízkosti Prahy. Tuto lokalitu si v roce 1994 zvolili manželé Bühlerovi vzhledem k centrální poloze v Evropě.

Díky stále se zvyšujícímu obratu se podnik rychle rozrostl a v roce 1998 potom byla výroba přemístěna do větší výrobní haly.

Všechny stroje splňují aktuální technické požadavky na výrobu a provozují a zdokonalují je osoby s dlouhodobými zkušenostmi.

Mělník se nachází asi 30 km severně od Prahy na soutoku Labe a Vltavy. Město leží na pravém břehu Labe naproti ústí Vltavy. Počet obyvatel Mělníku činí 25000.

Vývoj plastových polotovarů Mepla s.r.o. (BEN)

2014
25 let společnosti BEN Kunststoffe a 20 let společnosti Mepla s.r.o. s vlastní výrobou

2008
Zahájení extruze PE a PP desek

2003
Převzetí společnosti Rilling & Pohl firmou BEN Kunststoffe
Rozšíření strojového parku, dodavatelského programu a know-how díky zkušeným pracovníkům

1994
Založení společnosti Mepla s.r.o. v Mělníku, otevření výrobního závodu v České republice
Extruze PVC desek

1989
Založení společnosti BEN Kunststoffe Německo obchodující s plasty. Jedná se mateřskou firmu budoucí firmy Mepla Mělník